Nowa zdobycz z dropped

W weekend bawiłem się trochę testerem końcówek na dropped (pokazuje wolne domeny wg zadanych kryterów (lista przedrostów+lista nazw+lista końcówek) – narzędzie dostępne po zalogowaniu w dziale Laboratorium) i wytestowałem esklepy.biz. Wszak to nie to samo co PL, aczkolwiek nazwa bardzo fajna, więc ujdzie i BIZ, a którą to domenkę zdążyłem już wykorzystać w moim najnowszym katalogu sklepów.
Zobaczymy przy okazji jak sprawują się katalogi na domenach .BIZonowych. Chociaż osobiście śmiem twierdzić, iż jedyna różnica w tego rodzaju projektach, to cena. Na ruchu mogłoby się to nieco odbić, gdyby były w planie wejścia bezpośrednie, ale kto pamięta domenę katalogu z pamięci? No może z 2-5 na krzyż się pamięta na setki tysięcy istniejących. Pomyłek zatem raczej nie będzie, bo seowcy i tak wejdą sobie do katalogu z różnego rodzaju list publicznych darmowych katalogów. Z resztą trudno to ogarnąć, skro 95% katalogów nazywa się coś na deseń: basenyzmarmuru.marbetbas1345.warszawa.com.pl, więc esklepy.biz, to i tak super nazwa jak na katalog sklepów 🙂
Kwestia tylko taka, jak postrzega tę domenę google? Podejrzewam, że różnicy większej nie ma. Z resztą miałem wcześniej już jeden BIZonowy katalog i jak do tej pory, indeksuje się identycznie jak reszta PLek.
Z resztą się zobaczy 😉 Póki co, mój pakiet katalogów wzbogacił się o kolejną pozycję, co mnie też cieszy.
Zapraszam do dodawania dobrych sklepów. Podkreślam dobrych! 😀